EFSANE GERİ DÖNMÜŞ

Locked
Kabul Edildi
32 views

1. Adınız:Fırat
  2. STEAM_ID: STEAM_0:1:177892630
  3. Oyun içi isminiz:4ntiDote
  4. Kaç Yaşındasınız (Yaş limiti +14'dır.):    15
  5. Oyun içi hiç ceza aldınızmı? (kick,ban,warn)yok
  6. Daha önceden başka bir sunucuda Deneyim sahibi oldunmu? bu swde ilk sw sinde 2ç. sw sinde hep admindim
  7. Evet ise bu Sunucuların isimleri: (Hayır ise soruyu atla)yazdım
  8. Serverde gerekirse Rehberlik yapmayı kabul ediyormusun? (yeni oyunculara konsepti anlatma görevi)   evet 
  9. Neden STAFF'a dahil olmak istiyorsun:sizle iyi çalışıcamı biliyorum
  10. Mikrafonunuz var mı?: var
  11. Haftada kaç saat sunucumuzda olabilirsiniz?:sınavlar yoksa gelince sınavlar varsa sölerim giremem
  12. Discord kullanıyor musunuz?: evet
  13. Staff olduktan sonra sabırlı ve soğuk kanlı olmanız gerekiyor bunu yapabilir misiniz?:tabikide
  14. *Neden diğerleri değil de sen ? cünkü sizinle daha iyi olucagımızı dusunuyorum
  15. STAFF'a dahil olduğunda yapman gereken sorumlulukları kabul ediyormusun?             evet
  16. Admin Menu kullandınız mı? Admin komutlarını ve menüyü ne derece biliyorsunuz? (İyi, Orta, Az): evet

• Staff'a katılan kişiler mutlaka Forumda ve Sunucularda aktif olmalı ve işini ciddiye almalıdır ciddi olmayan ve yüksek rütbelileri tarafından verilen görevleri eksiksiz yerine getiremeyen kişilere gerekli ceza uygulanır(Rütbe düşürme Uzaklaştırma STAFF'tan Kovulma). Ayrıca RP Deneyimine sahip olmalı, sabırlı olmalı, Sunucuya uzun süre giremeyecekse üst rütbelilere bildirebilmeli, Oyunculara rehberlik edebilecek birisi olması, Oyun Kurallarını bozanları uyarma gibi görevleri çok ciddiye alması Freeman Ailesi olarak önem taşımaktadır eğer buradaki şartları okuyup bunların hepsini yapabilirim dedikten sonra cevabınızı veriniz.      
  • CEVABINIZ    evet    
  • Burdaki formu kendi isteğimle eksiksiz ve yanlış bilgi olmadan tamamladım.                      
  • CEVABINIZ     evet

Reply