Haksiz ban TunC

Locked
Red Edildi
82 views
107th de yeni komutan olan kedinin  komutanligi benden almak icin yapmadigi sey kalmamistir pm den rahatsiz etmek kufur etmek daha yazma admin cagirmamimi istyiosun diyincede rp disi konusuyoruz diyor benden komutanlik alinip ona gecincede komutan benim 107th den istedigimi atarim diyip beni atiyoru trollden oysaki kenidiside dunyanin trolunu yapan bir kisidir bende haksiz oldugum icin pm den yazdiklarini siir haline getirerek kendisine soyledim ve biranda sanki pm den komutan olmak icin yazdigi seyler yazmamis gibi konusmaya basladi ve 1 hafta anne baba ya kufur ve saygisizliktan ban yedim 
Merhabalar

Gerekli araştırmalar an itibari ile başlatıldı ama bu iddaanızı sağlamlaştıracak somut deliller olmadan ban kaldırma işleminde araştırmaların tamamlanması bir süre sürebilir.
TunC said previously:

107th de yeni komutan olan kedinin  komutanligi benden almak icin yapmadigi sey kalmamistir pm den rahatsiz etmek kufur etmek daha yazma admin cagirmamimi istyiosun diyincede rp disi konusuyoruz diyor benden komutanlik alinip ona gecincede komutan benim 107th den istedigimi atarim diyip beni atiyoru trollden oysaki kenidiside dunyanin trolunu yapan bir kisidir bende haksiz oldugum icin pm den yazdiklarini siir haline getirerek kendisine soyledim ve biranda sanki pm den komutan olmak icin yazdigi seyler yazmamis gibi konusmaya basladi ve 1 hafta anne baba ya kufur ve saygisizliktan ban yedim 

Merhaba Jane Shepard ve TunC

Jane ben bu askeri birligimden istedigim gibi atabilirim birligin komutani benim serverde troll ve aktifsizlik yuzunden birlikten atilmasina karar verilmistir bir toplanti seklinde kararimizi verdik birligim ile ve TunC'un atilmasina birligim kabul etti yani bu durumda haksiz degilim sana da yalvarmadim bu 1 2 biz seninle konusmustuk sen dedin ki Kanka sana komutanligi vericem ama beni yuksek rutbe yaparmisin dedi ve bende olur tamam bakariz dedim gelmis burada yalanlari ile konusuyor ben buraya ss'leri koyuyorum benim ailevi degerlerime kufur ettiginin kanitlarini Jane istersen goz atabilirsin ssler alt kisimdadir iyi gunler iyi oyunlar iyi rpler ve iyi yillar.

http://hizliresim.com/WgDaY2

http://hizliresim.com/kG6pvA

Ve bu arada daha cok ssler vardi ama arkadasimda arkadasima mesaj aticam eger bana ssleri atarsa diger ssleride ekliyecegim bilginize Jane.

GUC HER ZAMAN KEDILERLE OLSUN !
Konu incelenmiş olup Konu hakkında sunulan Detaylar gözden geçirilince Ban kararının kalması kararlaştırılmıştır.
Saygılarımızla

Freeman Ailesi

Reply