Star Wars: THE OLD REPUBLIC

187 views
Merhabalar Arkadaşlar, 
Bugün sizlere aslında ilk bedava olduğundan beri oynadığım (çalıştığım) bir oyun için size bu mesajı yazıyorum.
Sizi kendi Klanıma davet etmek istiyorum.
Freeman Star Wars THE OLD REPUBLIC Clan bugünden itibaren Oyuncu alımına başlamıştır.
Oyuna sahip Olan arkadaşlarımızın bana Ulaşmaları halinde Oyuncu topluluğumuzu Kurmaya başlayabiliriz.

ARANAN NİTELİKLER:
-
Aktif olacak
-Bencil Olmayacak
-Herkese Eşit Davranacak
-Terbiyeli olacak

SORULAR:
"Abi, gücün hangi tarafında yer alıyorsunuz?"
-Şahsen ben bir Jedi Hayranıyım ve Klanım şu anda orda işlemekte ancak Sith karakterim de bulunmakta, yani eğer talep olursa Sith olmayı seçen arkadaşlarımıza da görevlerinde yardımcı olup yüksek seviyeye getiririm.

"Abi sistem nasıl işleyecek?"
-Sistem Güçsüzden Güçlü yaratma sistemine bağlı olacak yani en güçsüz karaktere seviye atlamasında yardımcı olunulacak ve görevlerinde ona eşlik edilecek.

"Peki abi sana nerden ulaşabilirim Oyun üzerinden?"
-Bana ulaşmak isteyenler ya bu Konunun aşşağısına Kullanıcı adını yazsın yada bana özel mesaj olarak yollayın.

"Peki size bu oyun hakknda görüşlerinizi veya Sorularımı nerede cevaplandırabilirsin?"
- Arkadaşlar haftanın çoğunluğunda Freeman Discord Kanallarındayım sorucağınız herhangi bir soruda çekinmeden gelin :)

"GÜÇ SİZİNLE OLSUN"

Oyuna yeni başlıyacağım.Klana katılmak için belirli bir seviyeye ulaşmak gerekiyormu ?
Gerekmiyor. Klan sistemimizde Düşük seviyeli karakterleri güçlendirmek için  öncelik onların görevleri olacak.
(Daha önemli bir görev veya sınırlı bir görev olmadığı sürece. Tabiki bu görevler olsa dahi XP sistemine göre xp size de gelecek yani yapılan bütün görevler herkesin gelişmesi için)

Daha önce oyunu görmüştüm,fakat hiç bir oynayan arkadaşım olmadığından oynayasım gelmemişti,videolarını izledim gayet güzel bir oyun. umarım bir aksilik çıkmadan beraber oynayabiliriz.

HAĞĞHĞHHH - Wookie Chewbacca
Klana davet varmıdır hayla
Reply