Star WarsRP Kuralları

Sticked
Locked
74 views
BIRLIK KURALLARI
-Birlikte en fazla 5 kişi olabilir.
-Bir birliğe girersen 5 gün çıkamazsın.
-Bir birliğe girebilmen için en az 3 saat oynaman lazım.
-Birlik alımları 4 saate bir olur.

-Bırlık Rutbeler : Fılo Ve Komutan Ve General Verebılır

------------------------------------
1. RDM(Random Deathmatch): Birilerini Sebepsizce Öldürme
2. NLR(New Life Rule): Yeni Hayat Kuralı,  Ve Bir Süre Öldüğünüz Yere Gidemezsiniz [1.30 Dakıka].
3. RDA(Random Arrest): Birilerini Rastgele Tutuklamak.
4. FailRP: Yanlış Rol Yapma (Ör: Pilotdegilken Emir Disi Ucak Surme. Uzaydan Atlama . /rpnameden Kendıne Rutbe Verme . Gırıs Cıkıslara Izın Verme Ve Dahaa Coook Fazlası)
5. Job Abuse: /job Komutuyla Jobunu Degısme . Örnegin : "Klon Askeri Jobunu Darth Vader" Yapıyıyor :) 
6.metagaming : OOCDEN RP YAPMA GIBIDIR : Ornegin OOC: Fılo Neredesınız Efendım Veya Farklısı Gorunmez Bırını Vurma . )
-------------------------------------
SAVAŞ KURALLARI
-Gemi kullanan birisi gezegen ve venator gibi gemi içlerinde yayalara eteş edemez. Örnek: Venatörün üzerinde düşman droid vs görüldü ateş edilebilir.ü
-Sıvıller Gemıye Ates Acarsa Gemıde Ona Ates Acabılır

-Sith klonlarla savaşırken ilk jedi varsa onu öldürmeli.
-Baskınlar 30DK bir olur.Baskınları Cumhuriyet tarafında Filo yetkilileri Ayrılıkçılar tarafında Count dooku-General G.-Taktiksel droid ayarlar.

-Suıkastlar 10-20 Dakıka Arası Olur Fakat Suıkast Icın Gıdıp Hıc Adam Olduremezlerse Nlr Suresınce Beklemelerı Yeterlıdır
-Habersız : Saldırı Baskın Suıkast Bılgı Calma Kacırma Yasaktır
-Izınsız : Gırıs Cıkıs Oldurme Ates Acma Vb Yasaktır [Bu Izınsız Olayı Rp Icıdır Admınlerın Yapabılecegı Bır Olay Yoktur Fakat Trole Veya Ornegın Fılo Dıyorsa Yapma Dıye Adamda Dınlemıyorsa Faılrp]

Kurallar Normal..
1.Acemı Klon Egıtım Yerınden Dısarı Cıkarsa Faılrp
2.Admını Rpde Rahatsız Etmek Kural Ihlalı 
3.Oocden Kavga Etmek : Ooc Kırletme
4.Oocden Spam Yapmak : Spam
5.Kendı Kendıne Rutbe Vermek : Faılrp
6.RPDISI OLACAKSAN RP DISI KARAKTERE GEC ORNEGIN ACEMI KLON - STAF ON DUTY : KURAL IHLALI
7.Eklemedıgım Varsa Soyleyın

1)Birini ve en önemlisi filo yetkilisini savşta(filo savaşmıyo sanrm o hariç)veya kaçırma girişiminde keşi nasıl kaçırıla bilir savaş esnasında verilen rütbende dolayı soruyorum savaş esnasında nasıl esir alıcaz? 
Cevap : FILONUN YANINA GIDIP SILAH DOGRULTACAKSIN BI ANDA SILAHLARINI RADYOSUNU VB ALIP ADVERTTEN BELIRTICEKSIN :)
2)kaçırma teşebbüsünde vurulursak vuran kişi failrp mi yapmış olur?
Cevap : Evet
3)Kaçırılan kişi karşılığinde neler istenebilir?(filo da olur sadece filonun cevabını versende olur)Veya gelmedikleri içinkarakter kill kaç dk  sure beklenmeli öldürülebilmesi için ?
Cevap : Bilgiler Başka Bi Kişinin Kellesi Silahlar Gemiler Birlikler xd :) Bir Jedi Kilici :D Hologron 
4)Kaçırılabilen bilgiler nelerdir? ve bunlara sahip olan ların kazancı nedır ? Eyer hepsini çalarsa birliğin yada kişnin kazancı nelerdir?
Cevap : Mesela Rc Boss Diye Bir Birlik Oldugunu Bilirsin Ornegin Bi Adamin Kim Oldugunu Baktıgında Anlayabılırsın Kımlık Kopyalarsın Kılık Degısırsın 
(ve en önemli sorum: suikast yapan birlikler gelecekmi gelecekse kimler ? alienler gibi olacakmı?
Cevap : Uzgunum Fakat Mandalorianlar Var Ama Su Anlık Askıda

JEDI KURALLARI
-Youngling başlayarak bir jedi ustasına padawan olarak verilirsin.o seni en az 3 günde padawana yetiştirir.
-Youngling'in son günüde ustanla beraber hyber kristali bulmaya gidersin ve bulduğun renkten başka renk kılıç kullanamazsın.

+Efendım Bır Warn Yaklasıyor 
- Kım Tarafından ?
[AWarn] xxxxxx was warned by c☪c_PaZee_c☪c: Warn

Eklemeyı Unuttugumuz Veya Eklememız Gereken Mantıklı Seylerı Steamdan Belırtın Veya Burdan

+Efendım Bır Warn Yaklasıyor 
- Kım Tarafından ?
[AWarn] xxxxxx was warned by c☪c_PaZee_c☪c: Warn

Çöp oldu çünkü droidler kaldırıldı :/

1)Birini ve en önemlisi filo yetkilisini savşta(filo savaşmıyo sanrm o hariç)veya kaçırma girişiminde keşi nasıl kaçırıla bilir savaş esnasında verilen rütbende dolayı soruyorum savaş esnasında nasıl esir alıcaz? 
2)kaçırma teşebbüsünde vurulursak vuran kişi failrp mi yapmış olur?
3)Kaçırılan kişi karşılığinde neler istenebilir?(filo da olur sadece filonun cevabını versende olur)Veya gelmedikleri içinkarakter kill kaç dk  sure beklenmeli öldürülebilmesi için ?
4)Kaçırılabilen bilgiler nelerdir? ve bunlara sahip olan ların kazancı nedır ? Eyer hepsini çalarsa birliğin yada kişnin kazancı nelerdir?
(ve en önemli sorum: suikast yapan birlikler gelecekmi gelecekse kimler ? alienler gibi olacakmı?
buar ada ben Johnny biraz uzun oldu sry
Reply