Sunucunun ilgisizlik sorunu

Locked
107 views
ARC odasındaki NPC'den roket alamıyorum 2 gündür çıprınıyorum fakat yardım eden olmadı

1.Gün sunucuda:Sparta,Güray,Baykuş.Yardım etmeyen kişiler = Sparta

2.Gün Hydea.Güray.Baykuş,Sparta.Yardım etmeyen kişiler = Baykuş,Sparta

Kimseden şikayetçi değilin fakat bu ilgisizlik sunucunun kalitesini düşürüyor PM den mesaj attım , OOC den yazdım , "@admin yardım et artık lütfen" yazdım fakat ilgilenen olmadı işte buyüzden admin olmak istedim daha önce 3 defa çünkü sunucuda ilgi az keşke şöyle bir kural olsa "Eğer sunucuda tek yetkili siz iseniz staff on duty yapmanız zorunludur" ve kime buna itiraz edemez çünkü yetkililerin görevi bu.

Roket konusunda bir yapabileceğimiz tek şey yeni bir rocket boot addonu bulmak ki aralarındaki en güzel addonu seçmek ve servere getirtmek biraz zor.

Yetkililerin ilgisizlik konusuna gelirsek bu sorunu en kısa sürede çözeceğiz. Geribildirimin için teşekkürler!

Hazreti Occator said previously:

Roket konusunda bir yapabileceğimiz tek şey yeni bir rocket boot addonu bulmak ki aralarındaki en güzel addonu seçmek ve servere getirtmek biraz zor.

Yetkililerin ilgisizlik konusuna gelirsek bu sorunu en kısa sürede çözeceğiz. Geribildirimin için teşekkürler!

Fakat benim dışımda bütün ARC ler alabiliyor benim o NPC nin marketine whitelist lenmem gerek yinede cevabın için teşekkür ederim.

1.Olarak 
ilgisizlik derken anlamadım.Neredeyse çağıran her oyuncuya gidiyorum

2.Olarak
NPC Marketi hakkında hiçbirşey bilmiyorum bunu sana daha öncede

belirttim.Hatta sana sırf bu sebebten dolayı kendim jetpack verdim.

PEACE İS A LİE
Reply